Ota yhteyttä

Oulun yliopisto

Projektinjohtaja Hanni Muukkonen

hanni.muukkonen@oulu.fi p. 0504499447

Projektikoordinaattori Henna Määttä

henna.maatta@oulu.fi p.  0504700859

Aalto  yliopisto

Projektipäällikkö Jiri Lallimo

jiri.lallimo@aalto.fi p.0504704674

Itä-Suomen yliopisto

Yhteyshenkilö Tommi Haapaniemi

tommi.haapaniemi@uef.fi  p.0504649489

Lapin yliopisto

Yhteyshenkilö Merija Timonen

merija.timonen@ulapland.fi p.0407777352

LUT-yliopisto

Yhteyshenkilö Terho Lassila

terho.lassila@lut.fi p.0294463288

Tampereen yliopisto

Yhteyshenkilö Kati Iltanen

kati.iltanen@uta.fi p. 0503185857

Turun yliopisto

Yhteyshenkilö Erkki Härkönen

erkki.harkonen@utu.fi  p. 0405524710

JÄTÄ VIESTI